Czasowe zmiany pracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

Czasowe zmiany pracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

11 marca 2020 / Anna Krakowska-Ostrowska

Z związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 – chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska wprowadził czasowe zmiany w funkcjonowaniu siedziby oraz oddziałów zamiejscowych.

Decyzją Zarządu WFOŚiGW w Krakowie wznowione zostały kontakty bezpośrednie z klientami w siedzibie głównej Funduszu.

W siedzibie budynku (poza pracownikami Funduszu) mogą przebywać wyłącznie osoby zdrowe – które nie są objęte kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych (a także przebywające z osobą odbywającą kwarantannę lub izolację). Osoba wchodząca do budynku jest zobowiązana do zachowywania wymogów sanitarnych (takich jak zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny) oraz do podania informacji o uprzednio umówionej wizycie z pracownikiem. Każda osoba wchodząca do budynku poddawana jest także pomiarowi temperatury ciała przy użyciu termometru bezdotykowego- dwukrotne wskazanie powyżej 38⁰C będzie skutkować odmową wpuszczenia do budynku.

Wszystkie wnioski, oraz pisma adresowane do Funduszu, można złożyć w pojemniku specjalnym, który znajduje się przy wejściu.

Wizyta i spotkanie z pracownikiem są możliwe po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem oraz przy zachowaniu wymogów sanitarnych (utrzymanie dystansu społecznego, obowiązek zakrywania nosa i ust) – prosimy jednak ograniczać kontakt bezpośredni do spraw, których nie można załatwić drogą pisemną. Beneficjenci są umawiani na konkretną datę i godzinę – prosimy o przybycie maksymalnie 5 minut wcześniej, aby nie powodować zbędnego tłoku w pomieszczeniu.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w budynkach użyteczności publicznej dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu wynosi 1 osoba na 1 stanowisko obsługi.

Cala procedura dotycząca obsługi Beneficjentów w sytuacji zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-COV-2 jest dostępna tutaj.

Adres skrytki ePUAP Funduszu:/wfosigwkrakow/skrytka lub /wfosigwkrakow/SkrytkaESP

Infolinia Programu Priorytetowego Czyste Powietrze (infolinia w godzinach 8:00-15:00)

12 422 94 90 wew. 1

Prosimy o możliwie zwięzłe rozmowy ze względu na zwiększoną liczbę osób chcących skorzystać z infolinii.

 

Infolinia Ogólnopolska

22 340 40 80

 

Kontakt z pracownikami Funduszu

W sprawach dotyczących wniosków, umów oraz rozliczeń podstawową drogą komunikacji jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. W przypadku spraw pilnych pracownicy Funduszu kontaktują się z Beneficjentami drogą telefoniczną.


Przyjmowanie stron

Prezes Zarządu, jego zastępca lub upoważniony pracownik przyjmuje w sprawach uwag, wniosków czy skarg, w siedzibie Funduszu w Krakowie, po wcześniejszym umówieniu się.

Numer telefonu do kontaktu w sprawie spotkania – 12 422 94 90 wew. 6.1

Adres email: biuro@wfos.krakow.pl 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange