Czasowe zmiany pracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

Czasowe zmiany pracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

11 marca 2020 / Anna Krakowska-Ostrowska

Z związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 – chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska wprowadził czasowe zmiany w funkcjonowaniu siedziby oraz oddziałów zamiejscowych.

Decyzją Zarządu WFOŚiGW w Krakowie wznowione zostały kontakty bezpośrednie z klientami w siedzibie głównej Funduszu.

Wszystkie wnioski, oraz pisma adresowane do Funduszu, można złożyć w pojemniku specjalnym, który znajduje się przy wejściu. Wizyta i spotkanie z pracownikiem są możliwe po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem oraz przy zachowaniu wymogów sanitarnych (utrzymanie dystansu społecznego, obowiązek zakrywania nosa i ust) – prosimy jednak ograniczać kontakt bezpośredni do spraw, których nie można załatwić drogą pisemną.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w budynkach użyteczności publicznej dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu wynosi 1 osoba na 1 stanowisko obsługi.

 

Infolinia Programu Priorytetowego Czyste Powietrze (infolinia w godzinach 8:00-15:00)

12 422 94 90 wew. 2

Prosimy o możliwie zwięzłe rozmowy ze względu na zwiększoną liczbę osób chcących skorzystać z infolinii.

 

Kontakt z pracownikami Funduszu

W sprawach dotyczących wniosków, umów oraz rozliczeń podstawową drogą komunikacji jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Lista kontaktów znajduje się tutaj

W przypadku spraw pilnych pracownicy Funduszu kontaktują się z Beneficjentami drogą telefoniczną.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange