Funkcjonowanie Wojewódzkiego Funduszu w związku z COVID-19

Funkcjonowanie Wojewódzkiego Funduszu w związku z COVID-19

1 lipca 2021 / Administrator

Pomimo utrzymującego się stanu epidemii COVID-19, wznawiamy kontakty bezpośrednie w siedzibie głównej Wojewódzkiego Funduszu. Wizyta i spotkanie z pracownikiem są możliwe po wcześniejszym umówieniu się oraz przy zachowaniu wymogów sanitarnych (utrzymanie dystansu społecznego, obowiązek zakrywania nosa i ust).

Wszystkie wnioski, oraz pisma adresowane do Funduszu, można złożyć we wrzutni na dokumenty, która znajduje się przy wejściu.

 

TERMINARZ SPOTKAŃ – znajdź dogodny termin wizyty

REJESTRACJA TELEFONICZNA – tel.  785 850 118 

 

Jak przygotować się do wizyty?

Beneficjenci są umawiani na konkretną datę i godzinę – prosimy o przybycie maksymalnie 5 minut wcześniej, aby nie powodować zbędnego tłoku w pomieszczeniu. Prosimy ograniczać kontakt bezpośredni do spraw, których nie można załatwić drogą pisemną.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w budynkach użyteczności publicznej dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu wynosi 1 osoba na 1 stanowisko obsługi.

Każda osoba wchodząca do siedziby Funduszu poddawana jest  pomiarowi temperatury ciała przy użyciu termometru bezdotykowego- dwukrotne wskazanie powyżej 38⁰C będzie skutkować odmową wpuszczenia do budynku. Cała procedura dotycząca obsługi Beneficjentów w sytuacji zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-COV-2 jest dostępna tutaj.

 

Jak skontaktować się z Wojewódzkim Funduszem?

W sprawach dotyczących wniosków, umów oraz rozliczeń podstawową drogą komunikacji jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. W przypadku spraw pilnych pracownicy Funduszu kontaktują się z Beneficjentami drogą telefoniczną. Prosimy o możliwie zwięzłe rozmowy ze względu na zwiększoną liczbę osób chcących skorzystać z konsultacji. 

Adres skrytki ePUAP Funduszu:/wfosigwkrakow/skrytka lub /wfosigwkrakow/SkrytkaESP

Kontakt w sprawie Programu “Czyste Powietrze” możliwy jest poprzez:

  • kontakt mailowy, na adres czyste.powietrze@wfos.krakow.pl
  • kontakt telefoniczny poprzez infolinię Wojewódzkiego Funduszu, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod numerem 12 422 94 90 wew. 1
  • kontakt na ogólnopolską infolinię Programu, pod numerem 22 340 40 80

 

Przyjmowanie stron

Prezes Zarządu, jego zastępca lub upoważniony pracownik przyjmuje w sprawach uwag, wniosków czy skarg, w siedzibie Funduszu w Krakowie, po wcześniejszym umówieniu się.

Numer telefonu do kontaktu w sprawie spotkania – 12 422 94 90 wew. 6, a następnie wybrać 1. 

Adres email: biuro@wfos.krakow.pl 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj