„Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 2)” – II nabór wniosków

„Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 2)” – II nabór wniosków

28 sierpnia 2020 / Joanna Czeluśniak

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie podjął decyzję o wznowieniu naboru wniosków do Programu Priorytetowego „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek ochotniczych straży pożarnych”, w związku ze zwiększeniem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Program przeznaczony jest dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Jego celem wsparcie w zakupie specjalistycznego sprzętu i wyposażenia wykorzystywanego w akcjach ratowniczych oraz podczas usuwania skutków zagrożeń, wyszczególnionego w Wykazie rzeczowym sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. I nabór w Programie rozstrzygnęliśmy w lipcu zobacz>>

Terminy przyjmowania wniosków: od 31.08.2020 r. do 04.09.2020 r. (do godz. 15:30) lub do wyczerpania środków finansowych.

Kwota do rozdysponowania w ramach II naboru: 170 820,74 zł.

Sposób składania wniosku:  Wnioski należy złożyć drogą elektroniczną (poprzez Portal Beneficjenta oraz mailem). UWAGA – nie przyjmujemy papierowych wniosków. 

  1. Formularz wniosku jest dostępny przez Portal Beneficjenta  – tam też należy wysłać wypełniony wniosek (w formacie *pdf)
  2. Skan podpisanego wniosku trzeba także przesłać na adres:  strazak@wfos.krakow.pl  – w wyznaczonych miejscach muszą znaleźć się podpisy osób upoważnionych wraz z pieczątkami imiennymi i pieczątką instytucji.  Wymagane załączniki należy dołączyć do maila.

 

Kontakty w sprawach wniosków:

Anna Kicińska-Dyrda –  785 855 523

Piotr Skrzyniarz – 785 855 936

Więcej informacji oraz załączniki znajdują się w zakładce: OFERTA oraz na Portalu Beneficjenta.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange