Likwidacja barszczu Sosnowskiego na terenie województwa malopolskiego

Likwidacja barszczu Sosnowskiego na terenie województwa malopolskiego

2 stycznia 2018 / Bartłomiej Widła

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór  wniosków na rok 2018 w ramach Programu priorytetowego „Likwidacja barszczu Sosnowskiego na terenie województwa małopolskiego”.

Program skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego na terenie województwa małopolskiego, ich związków oraz jednostek samorządu terytorialnego działających wspólnie na podstawie zawartych porozumień – mogą one ubiegać się o dotację w wysokości do 90% kosztów kwalifikowanych zadania. Podstawą przyznania dofinansowania jest złożenie wniosku na formularzu dla zadań nieinwestycyjnych obowiązującym w Wojewódzkim Funduszu.

Limit środków w roku 2018 wynosi: 500 000,00 zł.

Wniosek w wersji papierowej należy złożyć na dzienniku podawczym w terminie do dnia 16 marca 2018 r., godzina 15:00 (decyduje data wpływu do biura WFOŚiGW).

Wersję elektroniczną wniosku należy przesłać przez Portal Beneficjenta.

Informacje o Programie zostały opisane w karcie oferty znajdującej się na naszej stronie internetowej www.wfos.krakow.pl oraz na Portalu Beneficjenta.

Osoba do kontaktu:

Joanna Czeluśniak – 516 280 008

Filip Mossoczy – 504 923 089

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange