Program Moja Woda – przekroczenie puli środków

Program Moja Woda – przekroczenie puli środków

19 sierpnia 2020 / Joanna Czeluśniak

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie informuje, że suma wnioskowanych dotacji z wniosków, które wpłynęły w wersji elektronicznej w ramach Programu Priorytetowego”Moja Woda”przekroczyła pierwotnie zaplanowaną pulę środków. Dzięki alokacji środków z Narodowego Funduszu będzie możliwe złożenie wniosku do 30 września. 

Wnioski w Programie „Moja Woda” będą przyjmowane do końca września (30.09.2020) do godziny 23:59 –  wersję papierową należy dostarczyć do Wojewódzkiego Funduszu do końca października. Dowiedz się więcej

Program „Moja Woda” skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, z uwzględnieniem domów nowo budowanych z kompletnym systemem orynnowania dachu (uwaga: na dzień składania dokumentów rozliczeniowych wymagane będzie potwierdzenie uzyskania pozwolenia na użytkowanie).

Finansowanie obejmuje zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji, pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych. Dofinansowanie ma postać dotacji w wysokości do 80% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 5 000 zł.

Więcej na temat Programu „Moja Woda” przejdź>>

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange