Nabór wniosków na likwidację barszczu Sosnowskiego w 2021 roku

Nabór wniosków na likwidację barszczu Sosnowskiego w 2021 roku

4 lutego 2021 / Joanna Czeluśniak

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór  wniosków na rok 2021 w ramach Programu priorytetowego „Likwidacja barszczu Sosnowskiego na terenie województwa małopolskiego”.

Program skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego na terenie województwa małopolskiego, ich związków oraz jednostek samorządu terytorialnego działających wspólnie na podstawie zawartych porozumień – mogą one ubiegać się o dotację w wysokości do 70% kosztów kwalifikowanych zadania. Podstawą przyznania dofinansowania jest złożenie wniosku na formularzu dla zadań nieinwestycyjnych obowiązującym w Wojewódzkim Funduszu.

Limit środków w roku 2021 wynosi: 500 000,00 zł.

Wniosek w wersji papierowej należy złożyć na dzienniku podawczym w terminie do dnia 31 marca 2021 r., godzina 15:30 (decyduje data wpływu do biura WFOŚiGW).

Wersję elektroniczną wniosku należy przesłać przez skrzynkę podawczą na Portal Beneficjenta.

Wersja elektroniczna wniosku dostępna jest po zalogowaniu na Portalu Beneficjenta (formularz dla zadań nieinwestycyjnych w Zakładce „Nabory ciągłe”).

Szczegółowe informacje oraz program znajdują się w karcie oferty znajdującej się na naszej stronie internetowej www.wfos.krakow.pl oraz na Portalu Beneficjenta.

Osoba do kontaktu:

Karolina Rzepa – 508 827 443

Joanna Czeluśniak – 516 280 008

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange