Nabór wniosków państwowych jednostek budżetowych na zadania do realizacji w 2021 roku

Nabór wniosków państwowych jednostek budżetowych na zadania do realizacji w 2021 roku

17 stycznia 2020 / Joanna Czeluśniak

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 listopada 2010 r. w sprawie gospodarki finansowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej (Dz. U. z 2010 r. Nr 226, poz. 1479) do 31 marca 2020 roku trwa nabór wniosków państwowych jednostek budżetowych na zadania inwestycyjne i nieinwestycyjne do realizacji w 2021 roku.

Wnioski w wersji edytowalnej znajdują się na  Portalu Beneficjenta. Wersję elektroniczną wniosku należy pobrać, wypełnić a następnie przesłać przez Portal Beneficjenta Wniosek w wersji papierowej należy złożyć na dzienniku podawczym Wojewódzkiego Funduszu do 31 marca 2020 roku.

Procedura oceny wniosków, które wpłyną odbywać się będzie zgodnie z Rozporządzeniem i „Zasadami finansowania zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie”. Sporządzone projekty list zadań zakwalifikowanych do dofinansowania będą uzgadniane z właściwymi dysponentami części budżetowych.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange