Rozpoczęcie przyjmowania wniosków w Programie Priorytetowym „Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych”

Rozpoczęcie przyjmowania wniosków w Programie Priorytetowym „Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych”

16 września 2020 / Anna Krakowska-Ostrowska

Można już składać wnioski o pożyczkę na preferencyjnych warunkach w Programie Priorytetowym  „Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych”! W Programie jest możliwość uzyskania dofinansowania do 100% kosztów kwalifikowanych. Wnioski będą przyjmowane do 31.12.2020 lub do wyczerpania środków.

Celem programu jest ograniczenie negatywnego oddziaływania na środowisko oraz przywrócenie do ponownego użytkowania terenów zdegradowanych poprzez rekultywację, w tym remediację wraz z usuwaniem odpadów (w trybie nadzwyczajnego usuwania odpadów z uwagi na zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi lub środowiska).

Więcej  informacji –  o tym, kto może być wnioskodawcą, jaki jest tryb składania dokumentów oraz co można dofinansować znajduje się w zakładce OFERTA.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange