Szkolenie z Programu Ograniczania Niskiej Emisji (PONE) i Programu JAWOR – Zakopane 2018

Szkolenie z Programu Ograniczania Niskiej Emisji (PONE) i Programu JAWOR – Zakopane 2018

9 marca 2018 / Bartłomiej Widła

W dniach 01-02 marca 2018 r. w Zakopanem odbyło się szkolenie pn. „Ekologia bez tajemnic” organizowane przez portal ŚwiatOZE.pl. Szkolenie było skierowane do Ekodoradców oraz osób odpowiedzialnych za działania związane z ograniczaniem niskiej emisji w urzędach gmin z terenu województwa małopolskiego.

Szkolenie w zakresie Dofinansowania zadań ze środków WFOŚiGW w Krakowie realizowanych przez Gminę w ramach  „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego” oraz Programu JAWOR przeprowadził pracownik Funduszu – Iwona Grobelny-Gmer. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych beneficjentów programów. Podczas szkolenia przedstawiono zasady i kryteria przyznawania dofinansowania w ramach Programu JAWOR i Programu PONE. Szczegółowo omówiono poszczególne fazy realizacji Programu: począwszy od złożenia wniosku, poprzez etap zawarcia umowy kończąc na rozliczeniu dofinansowania.

Jednostkom samorządu terytorialnego zainteresowanym aplikowaniem o dofinansowanie w ramach Programu PONE przypominamy, że nabór wniosków trwa do 30 marca 2018 r. Więcej informacji znajduje się <tutaj>.

Osoby fizyczne zainteresowane dofinansowaniem w ramach Programu JAWOR zapraszamy do zapoznania się z kartą oferty dostępną <tutaj>.

Podsumowanie szkolenia na stronie organizatora <tutaj>

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange