Szkolenie z Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) dla Eko-doradców

Szkolenie z Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) dla Eko-doradców

22 marca 2018 / Bartłomiej Widła

W dniu 16 marca 2018 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się szkolenie z zakresu funkcjonowania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji – PONE, dla Eko-doradców zatrudnionych w gminach w ramach Projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”. Organizatorem szkolenia był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szkolenie w zakresie Dofinansowania zadań ze środków WFOŚiGW w Krakowie realizowanych przez Gminę w ramach  „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego” przeprowadzili pracownicy Funduszu – Iwona Grobelny-Gmer oraz Bartłomiej Widła. W trakcie szkolenia szczegółowo omówione zostały zasady i kryteria przyznawania dofinansowania w ramach ww. Programu. Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu omówili poszczególne fazy realizacji Programu: począwszy od złożenia wniosku, poprzez etap zawarcia umowy kończąc na rozliczeniu dofinansowania.

Jednostkom samorządu terytorialnego zainteresowanym aplikowaniem o dofinansowanie w ramach Programu PONE przypominamy, że nabór wniosków trwa do 30 marca 2018 r. Więcej informacji znajduje się <tutaj>.

Prezentacja ze szkolenia znajduje się <tutaj>

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange