Uwaga!! Konkurs „Rozwój sieci geotermalnej na terenie Podhala”, alokacja środków

Uwaga!! Konkurs „Rozwój sieci geotermalnej na terenie Podhala”, alokacja środków

4 maja 2018 / Bartłomiej Widła

Od 2011 roku do końca 2017 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przeznaczył na zadania związane z ograniczeniem niskiej emisji 406 mln zł dofinansowania w postaci dotacji oraz preferencyjnych pożyczek. Ochrona powietrza atmosferycznego stanowi jedno z priorytetowych zadań Wojewódzkiego Funduszu i jest realizowana poprzez dofinansowanie szeregu zadań zarówno inwestycyjnych jak i nieinwestycyjnych związanych z problemem likwidacji niskiej emisji.

W ramach ogłoszonego naboru wniosków do konkursu „Rozwój sieci geotermalnej na terenie Podhala” potencjalni Beneficjenci złożyli 5 wniosków na łączną kwotę 8 967 552,00 zł. Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu w odpowiedzi na zapotrzebowanie na dofinansowanie zadań związanych z opracowaniem projektów sieci geotermalnej wraz z przyłączami, zgłaszanymi na poziomie samorządów województwa małopolskiego ustaliła alokację środków w formie dotacji  w ramach ww. Konkursu w okresie jego trwania tj. lata 2018-2021 na poziomie 6 mln zł.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange