Wojewódzki Fundusz ogłasza nabór w ramach Programu Priorytetowego „Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych”

Wojewódzki Fundusz ogłasza nabór w ramach Programu Priorytetowego „Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych”

12 września 2018 / Bartłomiej Widła

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza termin naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych” od dnia 12.09.2018 r. do 31.12.2018 r., lub do wyczerpania alokacji środków.

Celem Programu jest ograniczenie negatywnego oddziaływania na środowisko oraz przywrócenie do ponownego użytkowania terenów zdegradowanych poprzez rekultywację, w tym remediację, wraz z usuwaniem odpadów.

Dofinansowanie: preferencyjna pożyczka z możliwością umorzenia.

Program przeznaczony dla  podmiotów realizujących przedsięwzięcia w ramach wykonania zastępczego (stosowanego, gdy egzekucja dotyczy obowiązku wykonania czynności, którą można zlecić innej osobie/podmiotowi do wykonania za zobowiązanego i na jego koszt) przewidzianego w przepisach prawa – w trybie art. 127 i nast. ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1314 z późn. zm.):

-jednostki samorządu terytorialnego (jst)

– inne

Wersję elektroniczną wniosku należy przesłać przez Portal Beneficjenta.

Wniosek w wersji papierowej należy złożyć na dzienniku podawczym w terminie do dnia 31.12.2018 r. godz. 15.30 (decyduje data wpływu do biura Funduszu), lub do wyczerpania środków.

Kontakt:

  1. Piotr Skrzyniarz – 785 855 936
  2. Joanna Senisson –  785 855 935

Załączniki:

Regulamin Programu Priorytetowego – Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych

Wzór wniosku dla Programu – Ochrona powierzchni ziemi – rekultywacja terenów zdegradowanych (forma edytowalna do pobrania tylko z Portalu Beneficjenta)

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange